ساعات کاری شنبه تا پنج شنبه 09:00-19:00
تلفن و تلگرام مشاوره 09143092902
لینک گروه تلگرام datotrade
درخواست پیش فاکتور

درباره ما

درباره ما

سانترال تحت شبکه  (VOIP)

عبارت VOIP برگرفته از ( Voice over internet protocol ) به معنای (انتقال همزمان مکالمات تلفنی بر روی یک شبکه دیتا) که با نام IP تلفنی نیز از آن یاد می شود ، امکان استفاده از اینترنت برای مکالمات تلفنی را فراهم می نماید .

در مقابل استفاده از خطوط تلفن سنتی ، VoIP از فن آوری دیجیتال استفاده می نماید و نیازمند یک اتصال broadband نظیر DSL است . VoIP یک روش برای تبدیل سیگنال های آنالوگ صوت به داده های دیجیتال است که از طریق اینترنت منتقل می شوند. یک روش مجازاً رایگان برای برقرای ارتباطات تلفنی در هر جای دنیا تبدیل کند. فقط کافی است هزینه ISP را بپردازید. هدف از این‌کار غلبه گام‌به‌گام بر چالش‌هایی است که انتقال ترافیک صوتی را برروی بستر نه چندان باکیفیت شبکه‌های محلی با خطر روبه‌رو می‌سازد. از این‌رو پیمودن این مسیر، لازمه تضمین موفقیت پروژه های VoIP سازمانی است. مکالمات تلفنی مبتنی بر IP، تفاوت‌های بنیادینی با ارتباطات داده دارند و کیفیت این مکالمات ارتباط تنگاتنگی با کارایی شبکه دارد. به‌طوری‌که هرگونه تاخیر در تبادلات سطح شبکه، افت کیفیت محسوسی را به همراه خواهد داشت. التزام مدیران شبکه به ارتقای کارایی LAN، خطوط و تجهیزات دسترسی به شبکه گسترده، و به‌کارگیری ابزارهای مدیریت و کنترل کیفیت، شرط موفقیت پروژه‌های VoIP است.

در باره ما

بر آن شدیم که ضمن طراحی و راه اندازی سیستم ها و خدمات شبکه و امنیت شبکه با تجهیزات نوین و به روز دنیا از طریق سیمی و بیسیم که بصورت کاملا پایدار میباشد سیستم جدید سانترال های تحت شبکه را با برند zycoo به اجرا در بیاوریم.

عمده فعالیت های ما در زمینه شبکه عبارتند از :

کابل کشی شبکه ، کابل کشی  شبکه  با استاندارد TIA

نصب سوییچ شبکه ، نصب رک ، آرایش رک ، نصب کی استون و RG45

داکت کشی شبکه مطابق استاندارد جهانی

کانفیگ شبکه

تست شبکه و رفع ایراد شبکه

نصب و راه اندازی انواع سرویس ها و فایروال

نصب و راه اندازی انواع وایرلس ، هات اسپات

پشتیبانی و نگهداری شبکه های موجود موسسات و شرکتها

آمادگی عقد قرار داد با سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی جهت ارائه خدمات IT

نصب و راه اندازی انوع دوربین مدار بسته با دید از تمام نقاط دنیا

نصب و راه اندازی انواع سیستم های دور کاری مخصوص سیستم اتوماسیون و حسابداری

یک قراداد حرفه ای با شما

درخواست

۸۵ همکاران
۲۵ افتخارات
۵۰۰ مشتریان
۱۲ اعتبار

دیدگاه ها بسته شده اند.

× مشاوره واتس آپ