ساعات کاری شنبه تا پنج شنبه 09:00-19:00
تلفن و تلگرام مشاوره 09143092902
لینک گروه تلگرام datotrade
درخواست پیش فاکتور

طراحی وب سایت

وب سایت ، آنچه شما برای پیشرفت نیاز دارید

طراحی وب سایت حرفه ای و پیاده سازی دیجیتال مارکتینگ ، نه تنها به افزایش آگاهی از برند شما کمک می‌کند، بلکه کاربران را به سمت سایت شما هدایت می‌کند و آن‌ها را به یک مشتری ثابت تبدیل می‌کند.

چرا به یک وب سایت نیاز داریم؟

طراحی وب سایت و دیجیتال مارکتینگ

امروزه در عصر تکنولوژی و فناوری های نو زندگی میکنیم جایی که همه مردم جهان به اینترنت دسترسی داشته و از طریق وب سایت لحظه به لحظه در جریان تمام امور هستند و این یک فرصت بزرگ جهت شناساندن خود و کسب و کار یا حرفه خود از طریق دیجیتال مارکتینگ با طراحی وب سایت در این فضای مملو از مشتری میباشد.

امروزه نیز تمامی مردم و حتی کارپردازان شرکت ها به علت مسلئل مربوط به ترافیک و ذیق وقت و حتی استعلام قیمت های خود از سایت های اینترنتی اقدام به خرید و یا استعلام میکنند شناسایی شما در این دنیای بیکران امکان پذیر نخواهد بود مگر با پیاده سازی کسب و کار های اینترنتی بصورت استاندارد.

وب سایت

اولین جایی خواهد بود که مطمنا افراد بعد از شنیدن نام کسب و کارتان به دنبال آن جستجو خواهند کرد واین یک فرصت بسیار مناسب است که خود و خدمات خود و محصولاتتان را سریعا به مشتری خود معرفی نمایید.

طراحی سایت با تعرفه مناسب ،طراحی آرم و لوگو ، پیاده سازی زیر ساخت مناسب ،پیاده سازی امنیت کسب و کارتان در فضای مجازی ، پیاده سازی روش های نوین دیجیتال مارکتینگ و ایجاد ارتباط قوی با مشتری ،ایجاد ترافیک مناسب به طرف سایت شما و تبدیل این افراد به مشتری ،ایجاد باشگاه مشتریان جهت تعامل مسمتر با مشتریانتان ، تحلیل فضای فعلی و تحلیل روش های تبلیغات شما دراین فضای مجازی ،شناسایی محل مشتریان شما توسط متخصصان داده کاو و ارائه برنامه دقیق کسب و کارتان توسط متخصصان فناوری اطلاعات و متخصصان داده کاو برای شما میتواند یک کسب وکار موفق را رقم بزند.

مراحل پیاده سازی و زمان مورد نیاز

طراحی و پیاده سازی وب سایت
پیاده سازی سیستم های امنیتی و مانیتورینگ
طراحی و تولید محتوا برای سایت
پیاده سازی روش های نوین دیجیتال مارکتینگ
داده کاوی روی داده های استخراج شده

آیا میخواد در کسب و کارتان بیست باشید ؟ ما بیست +یک دلیل را برای ایجاد بستر دیجیتال مارکتینگ برایتان بازگو میکنیم:

 1. هزینه تبلیغات در اینترنت تقریبا ۸۵ درصد پایین تر از فضای واقعی مبیشاد (هزینه های سرسام آور تبلیغات بنری ،تلویزیون های شهری ،تراکت ها و تبلیغات تلویزیونی)
 2. روش های مختلف وب و نرم افزار های گوناگون بستر مناسب برای شما میباشد.
 3. سایت میتواند روش های مختلف معرفی شرکت شما در اینترنت را براحتی پیاده سازی کند.
 4. ایجاد محتوای مناسب میتواند مجموعه سوالات و شک های مشتری نسبت به کسب و کارتان را بر طرف کرده و باعث جذب مشتری شود.
 5. با وب سایت میتوانید آموزش های لازم را جهت استفاده از محصول و راهنمایی آن براحتی انجام داد.
 6. باید توجه کرد که دیگر افراد برای پیدا کردم محصول مورد نیاز خود به روزنامه یا دفترچه تلفن مراجعه نمیکند بلکه مستقیما به اینترنت مراجعه کرده و با یک جستجوی ساده محصول یا خدمات مورد نیاز خود را پیدا میکند.
 7. شاید شما غول کسب و کار سنتی باشید ولی اگر کسب و کار خود را اینترنتی نکنید به زودی شاهد ظهور کسب و کار های نو و رقیبان سرسخت مواجه خواهید شد.
 8. شاید برای شما امکان نداشته باشد در بهترین جای شهرتان مغازه پیدا کنید ولی با کمی تلاش میتوانید در بهترین نقطه اینترنت قرار بگیریدو از کل جهان مشتری داشته باشید.
 9. قابل ذکر است که پشتیبانی ۲۴ساعته در طی ۷روز هفته برای تمامی مشاغل امکان پذیر نیست مگر اینکه این پشتیبانی به واحدی هوشمندو سریع مثل وبسایت واگذار شود.
 10. یکی از بزرگترین مزایای وبسایت، سادگی در انتشار مطالب و خدمات آن بین مردم و البته توسط خود مردم است.
 11. هرچقدر که یک کسب و کار موفق و پر سفارش و مشتری هم که باشد، طراحی وب سایت امکان ایجاد گروه جدیدی از مشتریان را به وجود می آورد.
 12. ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی از طریق ایمیل های دامنه سایت یکی از پربازده ارین روش های بازاریابی در سراسر جهان است. در این روش حتی اگر افراد به سایت شما سر نزنند از طریق ایمیل هایی که دریافت می کنند، می توانند از آخرین اخبار کار شما آگاه شوند.
 13. ایجاد باشگاه مشتریان ، پس از ایجاد باشگاه مشتریان میتوان انواع خدمات متنوع را به مخاطبان ارائه داد. مانند ارسال خبرنامه هفتگی، ارائه تخفیفات ویژه و …
 14. از طریق سایت می توان اطلاعاتی همچون اطلاعات تماس افرادی که مشتریان بالفعل یک کسب و کار هستند را به دست آورد و برای تبدیل آنها به مشتریان بالقوه برنامه ریزی کرد.
 15. از گذشته تا به امروز بین بنگاه های مختلف در یک زمینه کاری رقابت وجود داشته است. همیشه صاحب مشاغل مختلف دنبال راه هایی برای پیروزی در این رقابت بوده اند. در عصر دیجیتال امروز این راهکار طراحی سایت حرفه ای برای کسب و کار است.
 16. وب سایت این امکان را می دهد که علاوه بر راه های موجود برای ارائه خدمات به مشتریان از طریق اینترنت و به صورت آنلاین نیز کار و کسب درآمد کرد.
 1. فروش از طریق سایت و ایجاد روش های بازار یابی اینترنتی یعنی فروش کم هزینه و موفق
 2. در قسمت بلاگ یک وبسایت می توان مطالب جانبی از کسب و کار خود منتشر کرد که علاوه بر ایجاد مشتری از طریق آن مطالب، امکان درج نظر و دیدگاه را به مشتریان می دهد.
 3. طراحی و ایجاد سایت کارها را بسیار سریعتر می کند. برای مثال حذف تماس های تلفنی پشت سر هم مشتریان و کاغذ بازی های ثبت سفارش،سرعت تحویل کار به مشتری نهایی را چندین برابر می کند.
 4. طراحی و چاپ بروشور و کاتالوگ آگهی در روزنامه ها در حالی که انسان امروزی دیگر علاقه ای به مطالعه منابع کاغذی و چاپی ندارد، به جز مصرف کاغذ و اتلاف وقت و صرف هزینه های کلان نتیجه ی دیگری ندارد.
 5. یک وب سایت اگر اصولی و تخصصی طراحی و ایجاد شده باشد به راحتی میتوان از طریق سیستم داده کاوی ، اطلاعات بسیار مهمی از جمله فراوانی مشتریان و کالا در نقاط مختلف را بدست آورد .

مشاوره و طراحی وب سایت

طراحی مشاوره و راه اندازی انوع کسب و کار های اینترنتی و طراحی وب سایت

تعرفه های ما در طراحی وب سایت و دیجیتال مارکتینگ

× مشاوره واتس آپ